Palečių taisytojai (-os) Lichtenšteine

Reikalaujama darbo patirtis: 3m.

2 000.00€ - 2 200.00€
Austrija
Ilgalaikis
Darbo aprašymas

SKUBIAI ieškome patyrusio palečių taisytojo (-os) darbui Lichtenšteine Nendeln mieste!

Darbo pradžia - kuo skubiau!

Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, apie 180 val./mėn.

Darbo pobūdis:

Euro palečių remontas;

Euro palečių remontas kardiniu/palečių pjūklu;

Palečių ir perdirbtų medienos medžiagų rūšiavimas;

Sugadintų Euro palečių remontas pagal EPAL kriterijus;

Bendri techninės priežiūros, remonto ir sandėlio darbai.

Reikalavimai:

Didelė patirtis taisant paletes;

Savo darbo išmanymas (profesionalumas);

Greita orientacija;

Fizinis ištvermingumas;

Gera anglų arba vokiečių kalba;

Žalingų įpročių neturėjimas.

Siūlome:

Tiesioginį darbą su visomis Lichtenšteino socialinėmis garantijomis;

Nemokamą apgyvendinimą bei vykimą iš apgyvendinimo į darbo vietą;

Ne mažesnį nei 2000 Eur atlyginimą atskaičius visus mokesčius bei būsto nuomos kainą.

Prašome kreiptis tik tuos kandidatus, kurie atitinka reikalavimus - tel.nr.: +370 667 42100 arba el.p.: vitalija@uabpersonalas.lt.