Darbas Danijoje porų ir kalafiorų ūkyje - UAB Personalas

Darbas Danijoje porų ir kalafiorų ūkyje

21-10-06
2 400.00€ - 3 400.00€
Žemės ūkis
Nereikalaujama
Aprašymas

Rudens -žiemos sezono darbams Danijoje Fyn saloje skubiai ieškome vyrų.

Šiuo metu laisvos pozicijos porų ir kalafiorų ūkiuose, šiltnamių valymo darbuose. Darbas tiesioginis! Išvykimas skubus!

Darbo pobūdis porų ir kalafiorų ūkyje:

* Pagrindiniai porų bei kalafiorų produkcijos pakavimo darbai vyksta viduje – ceche, produkcijos nurinkimo darbai vyksta laukuose.

* Porų produkcijos paruošimas bei pakavimas cheche.

* Kopūstų ir kalafiorų derliaus nurinkimas laukuose.

Darbo pobūdis šiltnamių valymo darbai:

* Augalų išpjovimas ir išvežimas iš vagų;

* Trąšios žemės maišų -growbag- surinkimas iš vagų;

* Laistymo šlangučių tvarkymas;

* Šiltnamio iššlavimas;

* Šiltnamio plovimo darbai;

* Šiltnamio dalinio paruošimo naujam sezonui darbai .

-Darbas vyksta 5-6 dienas per savaitę, nominalus savaitinis darbo laikas 42 valandos.

-Darbo vieta: Fyn sala (Danija).

-Darbo laikotarpis: gali būti ilgalaikis ir trumpalaikis (pagal susitarimą).

-Reikalavimai: anglų kalba nebūtina, kadangi darbų vadovai – lietuviai- apmoko ir viską paaiškina. Svarbiausia – motyvacija darbui -Darbo užmokestis: Nuo 18.000 DKK iki 25.000 DKK bruto (2400-3400 Eur/mėn bruto), plius 12,5% atostoginiai . Atlyginimas priklauso nuo darbo pozicijos. Atlyginimas mokamas kartą per mėnesį į žmogaus nurodytą banko sąskaitą. Yra galimybė gauti avansą.

Mes siūlome:

• Legalų darbą Danijoje bei laiku mokamą atlyginimą.

• Nemokamas dokumentų tvarkymo paslaugas.

• Pagalbą bei konsultacijas įvairiais su darbu Danijoje susijusiais klausimais.

• Pagalbą atvykstant ir išvykstant is Danijos (pagalba susirandant transportą, COVID-19 testai).

• Apgyvendinimą - apgyvendiname įmonės namuose šalia ar netoli darbo vietos. Kambariuose dažniausiai gyvena po du žmones.

Kandidatus prašome siųsti CV el paštu: agne@uabpersonlas.lt

UAB Personalas

Tel. +370 653 97979

Visi skelbimai šiose darbo grupėse:

Darbuotojams

Darbas užsienyje
Registruokis

Darbdaviams

Ieškai darbuotojų?
Kreiptis