Darbas Islandijoje - UAB Personalas

Darbas Islandijoje

Darbas Islandijoje

Darbas Islandijoje

Islandija yra viena gražiausių šalių Europoje. Nors dažniausiai minima nuostabi gamta ir draugiški žmonės, kurie laukia turistų, tačiau taip pat verta plačiau paminėti ir gerą socialinę apsaugą bei darbo galimybes, kurios suteikia galimybę realizuoti savo svajones. Nors Islandijoje valstybinė kalba yra islandų, tačiau galima džiaugtis, kad plačios perspektyvos tiems, kurie kalba rusų bei anglų kalbomis. Taip pat ir tiems, kurie be lietuvių nemoka jokios kitos kalbos.

Paprasčiausiai galime pasiūlyti ir tokias darbo vietas ( darbo pasiūlymai Islandijoje ), kuriose dirbama be mokamos kalbos, tačiau ta pačia kalba kaip ir Jūs bendraujantis vadovas arba bendradarbis Jus apmokys. Taigi tie, kurie nori dirbti, visada turi tokią galimybę. Žinoma, dažniausiai prie plačių galimybių labai džiugina ir patrauklios algos, galiausiai, saugios darbo sąlygos. Svarbiausia – legalus darbas, kurį galime Jums pasiūlyti.
Mūsų tikslas ne tik padėti klientams rasti jiems labiausiai tinkamą darbo vietą, kuri atitiktų jų lūkesčius, tačiau taip pat ir padėsime sutvarkyti visus dokumentus, kurie yra reikalingi legaliam darbui Islandijoje. Be patirties pačiam dokumentų tvarkymas yra ne tik sudėtingas, tačiau daugeliu atveju net neįmanomas. Kartu su geru darbu bei dokumentacijos tvarkymu užtikriname, kad gausite visas socialines garantijas kaip kad ir šalies piliečiai, kurie moka mokesčius. Tokiu atveju ne tik kaupsite pensiją, tačiau gausite nedarbo išmokas, sukaupsite atostogas ir visa kita, ko reikia, kad galėtumėte džiaugtis savo darbo vieta. Darbas Islandijoje laukia Jūsų, tad išbandykite naujas kryptis ir tęskite savo profesiją čia arba išbandykite naujas sferas.
 


label.looking_for_job_in Iceland? label.write_tu_us
  contact_form.privacy_message_part_2

label.for_jobseekers

__slider.headline.1
__label.go.register

label.for_employers

label.looking_for_job_seakers
label.apply_now