Apie mus
 
Apie UAB Personalas

UAB Personalas - Įmonė teikianti personalo atrankos bei laikinojo įdarbinimo paslaugas Lietuvoje bei kitose Europos šalyse. Pagrindinės šalys kuriose dirbame : Lietuva, Vokietija, Švedija, Suomija, Danija, Austrija.

Mūsų citata : " Suprantame, kad darbas žmogui yra neatsiejama gyvenimo dalis, todėl visada savo klientams teiksime tik patikimus ir garantuotus pasiūlymus. Laiku mokėsime atlyginimą ir būsime sąžiningi, nes tik taip būsime svarbūs ir reikalingi Jums."

Įmonės tikslas - Tapti viena geriausių ir patikimiausių personalo įdarbinimo ir atrankos įmonių.
Mūsų misija - Nuolatos tobulėti ir teikti kokybiškas paslaugas. Būti įmone kuri rinkoje žinoma kaip sąžininga ir patikima.

 

Mūsų paslaugos

UAB Personalas teikia personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo užsienyje paslaugas. Taip pat konsultuojame įdarbinimo klausimais.


 

icon-post-job

Laikinas įdarbinimas užsienyje

Dirbame su Europos įmonėmis dėl laikinojo darbuotojų įdarbinimo. Mumis pasitiki vienos didžiausių įmonių.

icon-post-job

Personalo atranka

Atrenkame darbuotojus labiausiai atitinkančius keliamiems kriterijams darbo pozicijoms. Stengiamės vykdyti savo įsipareigojimus prieš klientus ir kuriame ilgalaikius santykius.

icon-post-job

Konsultuojame darbuotojus

Padedame ne tik įsidarbinti, bet ir konsultuojame įdarbinimo klausimais. Padedame suprasti ko žmogui trūksta norimam darbui gauti, patariame kaip tą padaryti. Organizuojame kvalifikacijos kėlimo kursus ir t.t

 
uab personalas

Kodėl verta rinktis mus?

Mes esame labai atsakingi darbuotojų įdarbinimo užsienyje klausimu. Rūpinamės, kad darbo vieta į kurią vyks darbuotojas būtų atitinkanti visus Europoje keliamus reikalavimus. Prieš įdarbinimą pasirūpiname, kad būtų aiškios visos detalės nuo a iki z.
Mes norime, kad Jūs būtumėt saugūs dėl įdarbinimo užsienyje todėl patys sudarome griežtas sutartis su užsakovais kurių įmonėms reikalingi darbuotojai.

MES:

  • Garantuojame darbo vietą į kurią įdarbinsime
  • Garantuojame, kad Jums bus viskas paaiškinta detaliai
  • Garantuojame, kad atlyginimas bus mokamas laiku, o už viršvalandžius mokama papildomai
  • Garantuojame socialines garantijas
  • Garantuojame, kad norėsite su mumis dirbti dar ne vieną kartą!
REGISTRUOTIS
 
 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes mielai atsakysime i visus Jums rūpimus klausimus!

Skambinkite: +370 631 14435