Informacija darbdaviams

Darbdaviams

Darbuotojų nuoma ar laikinasis įdarbinimas - paslauga, kuri pastaraisiais metais Europos regione populiarėja vis dažniau. Darbdaviams darosi vis patogiau naudotis darbuotojų nuoma ar laikinuoju įdarbinimu tiek užsienyje tiek ir Lietuvoje, nes taip taupomi įmonės personalo atrankos, įdarbinimo, valdymo kaštai. Greitėja įdarbinimo procesas.

UAB Personalas siūlo kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų nuomą ar laikinąjį įdarbinimą. Dirbame įvairiose skirtingose srityse, turime didelę darbuotojų bazę todėl galime greitai ir efektyviai darbdaviams suteikti darbuotojų nuomos ar laikinojo įdarbinimo paslaugą.


 

icon-post-job

Laikinas įdarbinimas užsienyje

Suteiksime darbuotojų nuomos ar laikinojo įdarbinimo paslaugas. Siųskite savo reikalavimus ir mes Jums pasiūlyme atitinkamus darbuotojus.

icon-post-job

Personalo atranka

Mūsų personalas yra sąžiningai atrenkamas. Stengiamės, kad visos šalys dalyvaujančios procese gautų sutartą naudą. Turėdami nemažą atrinktų darbuotojų bazę galime operatyviai pasiūlyti laikinojo įdarbinimo ar darbuotojų nuomos paslaugą darbdaviams.

icon-post-job

Konsultuojame darbdavius

Suteikiame darbdaviams konsultacijas įvairiais darbuotojų nuomos ar laikinojo įdarbinimo klausimais. Darbdaviui kreipiantis dar ankstyvoje įdarbinimo proceso stadijoje padėsime pasiruošti efektyviam darbuotojų nuomos ar laikinojo įdarbinimo procesui.

 
image-post

Kodėl darbdaviams verta rinktis mus?

Mes esame labai atsakingi darbuotojų įdarbinimo Lietuvoje ar užsienyje klausimu.
Rūpinamės, kad darbdavys pasirinkęs dirbti su mūsų įmone gautų kokybišką personalo nuomos ar laikinojo įdarbinimo paslaugą.
Prieš darbuotojų nuomą pasirūpiname, kad būtų aiškiai aptartos visos detalės nuo a iki z.

MES:

  • Garantuojame greitą darbuotojų nuomos ar laikinojo įdarbinimo procesą
  • Garantuojame, kad Jums bus viskas paaiškinta detaliai
  • Garantuojame, kad darbuotojams kurie dirbs, bus laiku mokamas atlyginimas
  • Garantuojame, kad mūsų darbuotojams suteikiamos visos socialinės garantijos
  • Garantuojame, kad norėsite su mumis dirbti dar ne vieną kartą!
 
 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes mielai atsakysime i visus Jums rūpimus klausimus!

Skambinkite: +370 631 14435