Darbas užsienyje vyresnio amžiaus žmonėms

PVC langų keitimo darbuotojai (os)

2 400.00€ - 2 600.00€

Reikalaujama darbo patirtis: 1m.

Švedija
Ilgalaikis
Suvirintojas (a)

2 200.00€ - 2 600.00€

Reikalaujama darbo patirtis: 2m.

Vokietija
Ilgalaikis
Stogdengiai (ės) - skardininkai (ės) su dviguba valcuota skarda

2 800.00€ - 3 500.00€

Reikalaujama darbo patirtis: 2m.

Švedija
Ilgalaikis
Autokrautuvo vairuotojas (a) lentpjūvėje

1 600.00€ - 2 000.00€

Reikalaujama darbo patirtis: 1m.

Vokietija
Ilgalaikis
Kokybės kontrolierius (ė)

2 200.00€ - 2 500.00€

Reikalaujama darbo patirtis: 2m.

Vokietija
Ilgalaikis

Nepriklausomai nuo amžiaus kiekvienas darbingas  žmogus gali užsidirbti norimą pinigų sumą, gali susirasti tokią darbo vietą, kuri jam atrodytų pati patraukliausia. Jeigu daugelis teigia, kad Lietuvoje vyresnio amžiaus asmenims rasti darbovietę yra sudėtinga, tai užsienyje į šią situaciją žiūrima kur kas plačiau, tad nieko keisto, kad dažnas lietuvis vyksta išbandyti savo jėgų svetur. Ne tik todėl, kad darbas užsienyje vyresnio amžiaus asmenims suteikia galimybę užsidirbti, tačiau ir todėl, kad tai puiki galimybė pamatyti kitą šalį, kultūrą bei susipažinti su įvairiausiais žmonėmis.

Darbas užsienyje vyresnio amžiaus asmenims priklausomas prie jų gebėjimų. Jeigu asmuo turi specialybę – tokiu atveju UAB „Personalas“ stengiasi pasiūlyti atitinkamą darbą arba tokį, kuris glaudžiai koreliuoja su turima profesija. Taip stengiamasi ne tik išlaikyti asmens gebėjimus, tačiau ir suteikti jam galimybę tobulėti, pasisemti konkrečios sferos žinių kitoje šalyje. Taip pat vyresnio amžiaus asmenims dažniausiai siūlomas fiziškai lengvesnis darbas, kuris padeda nepervargti darbo metu, taip pat, tinkamai judėti, kadangi darbo vietose daug dėmesio skiriama ekonomiškumui ir tinkamoms darbo sąlygoms.

Darbas užsienyje vyresnio amžiaus žmonėms yra puiki galimybė ne tik užsidirbti, tačiau  atrasti save iš naujo. Juk niekada nėra vėlu pradėti naują gyvenimą!