Darbas Norvegijoje - UAB Personalas
Naujausi darbo pasiūlymai užsienyje. Rask savo svajonių darbą šiandien. Nelauk, kreipkis net jei ir nerandi skelbimo!
0
0

Darbas Norvegijoje

Darbo skelbimai Norvegijoje

Naujausi darbo pasiūlymai užsienyje. Rask savo svajonių darbą šiandien. Nelauk, kreipkis net jei ir nerandi skelbimo!
0
0
Rodomi 1 - 2 iš 2 darbo pasiūlymų Norvegijoje
  • Patirtis: 2 m.
  • Norvegija
  • Ilgalaikis
  • 2 800.00€ - 3 500.00€
  • Sukurta prieš: 1066 d.
  • Patirtis: 2 m.
  • Norvegija
  • Ilgalaikis
  • 2 800.00€ - 3 500.00€
  • Sukurta prieš: 1066 d.

Darbai Norvegijoje

Būdami patikima ir ilgametę patirtį sukaupusi įdarbinimo agentūra, ieškantiems darbo Norvegijoje pateikiame pačius patraukliausius darbo pasiūlymus. Teikiame visas įdarbinimo tarpininkavimo paslaugas, tad Jums reikia tik išsirinkti tinkamą skelbimą ir susisiekti su mumis. Visais kitais aspektais pasirūpiname mes, tad įdarbinimas Norvegijoje itin paprastas. 
Darbui Norvegijoje nuolat skelbiame įvairaus pobūdžio darbo pasiūlymus vyrams ir moterims. Dažnai ieškomi šių kategorijų profesionalai tokiose srityse: statybose (įprastai karkasinių namų statyba) ieškomi plataus profilio statybininkai (apdailininkai, plytelių klojėjai, staliai, stogdengiai, fasado šiltintojai, tinkuotojai, mūrininkai..), žemės ūkyje, miško priežiūros darbuose, vairuoti transporto priemones (įvairias kategorijas turintys vairuotojai, krautuvų / ekskavatorių vairuotojai), gana populiarus sezoninis darbas ir daugybė kitų. 
Dažnai ši šalis vilioja didesniu atlyginimu nei Lietuvoje. Mūsų siūlomi darbai Norvegijoje dažnai suteikia šansą gauti atlyginimą bent jau nuo 3000 eurų atskaičius mokesčius. Detalesnę informaciją apie uždarbio galimybes rasite prie kiekvieno skelbimo atskirai. 
Pagal situaciją gali būti suteikiama gyvenama vieta. Taip pat tikrai ne visuose darbuose būtina darbo patirtis ar itin geras anglų kalbos mokėjimas. Žinoma, bent minimalus norvegų kalbos žinojimas atveria didesnes uždarbio galimybes. 

Geriausiai apmokami darbai Norvegijoje 

Galimos kelios strategijos, kaip galima rasti darbą Norvegijoje, neturint šios kalbos įgūdžių ir darbo patirties šiose šalyje. Viena iš galimybių yra ieškoti darbų, kuriems nereikalinga norvegų kalba, pvz. tokie kaip valytojo, sandėlininko ar vairuotojo darbai. 
Kitas būdas – ieškoti darbo įmonėse, kuriose dirba daug bent jau angliškai kalbančių žmonių, pavyzdžiui, turizmo ar informacinių technologijų sektoriuje. Be to, visais atvejais galima pasirinkti mokytis norvegų kalbos, kad padidintumėte savo darbo paieškos galimybes.
Štai kelios naudingos gairės, kaip rasti darbą Norvegijoje, neturint kalbos įgūdžių:
ieškokite darbo skelbimų, kuriuose nurodoma, kad kalbos įgūdžiai nėra reikalingi;
išnaudokite savo socialinius tinklus ir kitus kanalus, kad susisiektumėte su žmonėmis, dirbančiais Norvegijoje; sulaukite iš jų atsiliepimų ir įvertinkite, kiek kur kokia kalba naudinga;
visais atvejais galite pasikonsultuoti su mumis, galime pasiūlyti skirtingus darbo variantus atsižvelgiant į Jūsų kalbinius įgūdžius;
jei mokate angliškai, kreipkitės į įmones, kuriose dirba daugiau angliškai kalbančių žmonių;
Žinoma, niekada nevėlu pradėti mokytis norvegų kalbos
Rasti darbą Norvegijoje nemokantiems kalbos gali būti iššūkis, tačiau tai yra įmanoma. Jeigu esate pasiruošęs sunkiam darbui, galite rasti darbą, kuris ne tik atitiks jūsų lūkesčius, bet ir leis gyventi Norvegijoje bei po truputį mokytis šios kalbos.

Geriausiai apmokami darbai Norvegijoje

Pateikiame keletą geriausiai apmokamų profesijų Norvegijoje:
Sveikatos priežiūros specialistai: gydytojai, chirurgai, odontologai, vaistininkai ir slaugytojai yra vieni geriausiai apmokamų darbuotojų Norvegijoje. Jų užmokesčiai yra išties dideli, nes jie prisiima atsakomybę už žmonių sveikatą ir gerovę. Metinis atlyginimas gali būti nuo 500 000 NOK per metus.
Mokytojai itin gerbiami šioje Skandinavijos šalyje. Jie atlieka svarbų vaidmenį ugdydami jaunąją kartą. Gali taip pat uždirbti nuo 500 000 NOK per metus. 
Darbai inžinerijos srityje: elektros inžinieriai, inžinieriai ir mechanikai yra itin pageidaujami darbo rinkoje. Atlyginimai maždaug nuo 600 000 NOK per metus. 
Kitos gerai apmokamos profesijos, kur atlyginimas priklauso nuo sukauptos patirties ir turimų įgūdžių: informacinių technologijų specialistai (programuotojai, sistemų administratoriai, interneto dizaineriai..), teisėjai ir advokatai, stiuardesės, pardavimų vadovai.

Darbuotojams

Darbo pasiūlymai užsienyje
Registruokis

Darbdaviams

Ieškai darbuotojų?
Kreiptis