Darbas Švedijoje - UAB Personalas
Naujausi darbo pasiūlymai užsienyje. Rask savo svajonių darbą šiandien. Nelauk, kreipkis net jei ir nerandi skelbimo!
0
0

Darbas Švedijoje

Darbo skelbimai Švedijoje

Naujausi darbo pasiūlymai užsienyje. Rask savo svajonių darbą šiandien. Nelauk, kreipkis net jei ir nerandi skelbimo!
0
0
Rodomi 1 - 4 iš 4 darbo pasiūlymų Švedijoje
 • Švedija
 • Laikinas
 • 2 800.00€ - 3 500.00€
 • Sukurta prieš: 1397 d.
 • Patirtis: 2 m.
 • Švedija
 • Laikinas
 • 2 400.00€ - 2 800.00€
 • Sukurta prieš: 1028 d.
 • Patirtis: 1 m.
 • Švedija
 • Laikinas
 • 1 800.00€ - 2 200.00€
 • Sukurta prieš: 1494 d.
 • Patirtis: 1 m.
 • Švedija
 • Laikinas
 • 1 800.00€ - 2 200.00€
 • Sukurta prieš: 1535 d.

Darbai Švedijoje

Sakoma, jog Skandinavijos šalyse gyventojai yra patys laimingiausi. Didžiąją dienos dalį praleidžiame dirbdami, todėl verta pasidomėti darbo skelbimais būtent Šiaurės Europoje.
Jeigu ieškote darbo vietos Švedijoje – tokiu atveju užsukote ten, kur reikia. Mūsų tikslas padėti kiekvienam norinčiam dirbti Švedijoje ir tuo pačiu užtikrinti, kad pavyks rasti patikimą gyvenamą vietą bei visapusiškai džiaugtis gyvenimu šioje šalyje. Darbas Švedijoje yra labai įvairus ir kiekvienas asmuo gali rasti tokius variantus, kurie labiausiai tinka.
Vidutinis darbo užmokestis Švedijoje yra didesnis nei Lietuvoje, todėl tai itin patraukli kryptis, norint ilgalaikės darbo sutarties. Švedijoje pastoviam darbui dažnai ieškomi plataus profilio statybininkai, montuotojai, valymo paslaugų atstovai ar darbuotojai žemės ūkyje (pas ūkininkus), paklausūs apdailos darbai. Jei vairuotojo pažymėjimas yra Jūsų mėgstamiausias dokumentas, galite pažinti Švedijos apylinkes dirbdami vairuotoju, taip užsitikrindami pelningą darbo vietą.
Švedijoje didžioji dalis gyventojų kalba angliškai, todėl anglų kalbos mokėjimas bus itin stiprus privalumas ieškant darbo vietos. Darbdaviai siūlo darbą aptarnavimo sferoje, kaip kad kavinės ir baigiant darbo vietose, kur bendravimas visai nereikalingas, tad puikiai tinka tiems, kurie nekalba net angliškai ir tai yra fabrikuose, lentpjūvėse ir panašiai. Pagrindiniai darbdavių reikalavimai yra gebėjimas atsakingai dirbti, sąžiningumas, pastangos ir svarbiausia noras mokytis, kartais prašomas bent savaitės laiko bandomasis laikotarpis.

Darbuotojams suteikiami darbo rūbai ir kitos būtinos priemonės veiklai vykdyti. Norint gauti didesnį atlyginimą reikalingos švedų kalbos žinios. Jei nekalbate švedų kalba, tačiau norite kvalifikuotos ir pelningos veiklos, padėsime surasti vieno ar kelių mėnesių kalbos kursus, kurie suteiks didesnes galimybes.
Darbo vietų pasirinkimas labai platus ir mes nuolatos gauname naujus pasiūlymus, kuriuos vėliau galime pateikti savo klientams. Galime pasiūlyti ir ilgalaikes darbo sutartis bei darbo vietą kelių savaičių ar vieno mėnesio laikotarpiui. Jeigu ieškote gerai apmokamo, legalaus ir puikias sąlygas turinčio darbo – tokiu atveju mes esame Jūsų paslaugoms.
Garantuojame ne tik gerą algą, tačiau ir visas socialines garantijas. Tuo pačiu teikiame išsamias konsultacijas darbo klausimais, padedame pasiruošti darbo pokalbiui, suderiname kitus aspektus (pvz. kelionės ir apgyvendinimo išlaidas, gyvenimo sąlygos ir pan.) jeigu to reikia. Darbo patirtis itin vertinama Švedijoje, o jos neturint, svetimoje šalyje pačiam susirasti darbą gali būti labai sunku, kadangi reikia sutvarkyti labai daug dokumentų, galiausiai, egzistuoja ir tam tikra darbinė etika. Darbuotojų ieškome tiek skubiam išvykimui, tiek iš anksto numatytoms darbo vietoms..

Su mūsų pagalba viskas bus kur kas paprasčiau, o galutinis rezultatas tikrai pranoks Jūsų poreikius ir leis gyventi Švedijoje, kaip savo namuose. 

Darbas Švedijoje statybose

Jei turite patirties ar noro dirbti statybos srityje, Švedija gali būti  puiki karjeros plėtros vieta. Čia nuolat ieškomi plataus profilio statybininkai, montuotojai ir apdailos specialistai. Be to, Švedijoje skiriamas dėmesys darbuotojų saugumui ir geroms darbo sąlygoms, todėl galite tikėtis palankios darbo aplinkos ir motyvuojančio atlyginimo.

Darbas Švedijoje žemės ūkyje

Švedija žinoma dėl savo žemės ūkio sektoriaus, kuris yra labai įvairus. Šalyje auginama daugybė žemės ūkio kultūrų ir gausu gyvulių ūkių, kuriuose reikalingi darbuotojai. Jei turite patirties žemės ūkio darbuose, galite rasti darbo vietų pas ūkininkus. 

Darbas Švedijoje fabrikuose

Švedijos gamybos sektorius yra vienas didžiausių šalies ekonomikos sektorių. Jame dirba apie 1 milijonas žmonių, kurie gamina įvairias prekes, pradedant automobiliais ir elektronika, baigiant maisto produktais ir baldais. Gamybos darbuotojai Švedijoje vertinami už savo atsakingumą ir darbo efektyvumą. Jie dirba pagal griežtas darbo apsaugos normas, kurios užtikrina jų saugumą. Fabrikuose ieškomi darbuotojai su techninėmis ir mechaninėmis žiniomis. Dažniausiai reikalingos tokios profesijos kaip:
Montuotojai: montuoja ir surenka gaminius iš atskirų dalių.
Mechanikai: prižiūri ir remontuoja gamybos įrangą.
Elektrikai: montuoja elektros įrangą.
Automatizacijos inžinieriai: kuria ir įdiegia gamybos automatizavimo sistemas.

Darbas Švedijoje be kalbos

Nors Švedijoje didžioji dalis gyventojų kalba angliškai, yra darbo vietų, kuriose galite dirbti neturėdami gilių kalbinių žinių. Norint susirasti darbą Švedijoje be kalbos žinių, reikia susitelkti į darbo vietas, kuriose nereikalingas didelis bendravimas. Dažniausiai tokios darbo vietos yra susijusios su fiziniu darbu, pavyzdžiui, statybose, gamyboje, žemės ūkyje. Tai apima darbus fabrikuose, lentpjūvėse ir kituose mechaniniuose sektoriuose. Pagrindiniai darbdavių reikalavimai yra jūsų atsakingumas, darbo etika ir pasirengimas mokytis. Nesijaudinkite, jei nemokate švedų kalbos mes padėsime efektyviai bendrauti su darbdaviais ir sudaryti darbo sutartį.

Darbai Švedijoje be patirties

Norintieji pradėti darbą Švedijoje be didelės darbo patirties taip pat turi puikių galimybių. Ši šalis siūlo daug darbo vietų tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių ir pradėti savo karjerą. 
Parduotuvės ir restoranai: Švedijoje daugelis parduotuvių ir restoranų ieško darbuotojų, neturinčių didelės patirties. Tai gali būti puiki galimybė tiems, kurie nori įgyti darbo patirties klientų aptarnavimo, maisto gamybos arba prekybos srityje. Dauguma darbdavių suteikia pradinį mokymą ir supažindina su darbo procesu.
Laikina darbo jėga: laikini darbai, tokie kaip sandėlio darbuotojas, siuntų surinkėjas arba asistentas, taip pat gali būti puiki pradžia tiems, kurie neturi daug darbo patirties. 
Praktika ir mokymai: daugelis Švedijos įmonių siūlo praktikos vietas ir mokymus tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių ir patirties tam tikroje srityje. Tai gali būti puiki galimybė įsitraukti į darbo rinką ir pradėti savo karjerą.
Socialinės paslaugos: Švedijoje yra daug socialinių organizacijų ir nevyriausybinių organizacijų, kurios ieško savanorių arba pradedančių specialistų. Tai puiki galimybė ne tik padėti kitiems, bet ir įgyti patirties darbo srityje.
Kalbos mokymas: Švedijoje dažnai ieškoma kalbos mokytojų ir vertėjų. Jei turite kalbinių įgūdžių, galite rasti darbo vietų, kur reikalingi kalbos specialistai.

Svarbiausia pradėjus darbą Švedijoje be didelės patirties yra atsakingas požiūris, noras mokytis ir siekti tobulėjimo. Ši šalis vertina darbuotojus, kurie yra pasirengę imtis iššūkių ir parodyti darbo efektyvumą. 
 

Darbuotojams

Darbo pasiūlymai užsienyje
Registruokis

Darbdaviams

Ieškai darbuotojų?
Kreiptis