Trinkelių klojėjai - UAB Personalas

Trinkelių klojėjai

Skelbimas ištrintas, nebegalima pateikti CV

23-01-10
2 800.00€ - 3 200.00€
Statybos
2 m.
Aprašymas

DARBAS TRINKELIŲ KLOJĖJAMS VOKIETIJOJE.

Ieškome patyrusių meistrų. Atlyginimas 2800- 3200 Eur/ mėn jau atskaičius mokesčius. Išvykimas skubus!

Darbo pobūdis:

• pagrindų ruošimas;

• šaligatvių atstatymo darbai (trinkelių klojimas, bortų dėjimas);

• gerbuvio atstatymo darbai (trinkelės, asfaltas ir kt).

Reikalavimai:

• ne mažesnė nei 2 metų patirtis trinkelių klojime;

• gebėjimas pasiruošti pagrindus, kloti trinkeles nuo pradžių iki pabaigos;

• brėžinių skaitymas;

• savarankiškas darbų organizavimas.

Siūlome:

• Lietuvišką darbo sutartį;

• ATLYGINIMĄ: 14 Eur/val 2800- 3200 Eur į rankas atskaičius mokesčius;

• suteikiame darbo įrankius bei rūbus;

• suteikiame transportą į/iš darbo;

• suteikiame NEMOKAMĄ apgyvendinimą.

• suteikiame NEMOKAMĄ kelionę į/iš Vokietijos.

• profesionalus, pozityvus, linksmas kolektyvas.

Maloniai kviečiame kandidatus savo gyvenimo aprašymus (CV) siųsti el. paštu: agne@uabpersonalas.lt

Daugiau info tel. Tel: +370 653 97979

Neturite CV? Tuomet susisiekite telefonu. Mielai padėsime užpildyti reikiamą informaciją.

UAB "Personalas"

Darbuotojams

Darbo pasiūlymai užsienyje
Registruokis

Darbdaviams

Ieškai darbuotojų?
Kreiptis