Darbas Norvegijoje Statybose - Uabpersonalas - UAB Personalas

Darbas Norvegijoje statybose

Darbas Norvegijoje statybose

Darbas Norvegijoje statybose

Planuojate keisti gyvenamą vietą, emigruoti? Tokiu atveju siūlome išbandyti gyvenimo galimybes Norvegijoje, kuriomis džiaugiasi daugelis lietuvių. Darbas Norvegijoje statybose yra vienas patraukliausių šiuo metu egzistuojančių pasirinkimų. Geriausias įrodymas, jog verta keliauti tiek į Norvegiją, tiek rinktis statybų sektorių – tai, kad vis daugiau žmonių kelia sparnus ir iškėlę taip ir nebegrįžta į gimtinę.


•    Žinoma, pirmiausia darbas Norvegijoje statybose dažniausiai vertinamas dėl puikios algos. Ji ne tik padės susikurti gerbūvį šioje šalyje, tačiau ir sutaupyti. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai ieškote emigracijos krypties, kuri padės jums užsidirbti.
•    Taip pat - tai yra legalus darbas, tad gausite visas socialines garantijas. Norvegijoje labai daug dėmesio skiriama darbo saugiai, socialinėms garantijoms. Tai – gerbūvio valstybė, tad būdami jos dalimi būsite pilnai apsaugotas.
•    Keliaudami per įmonę galite džiaugtis ne tik puikia darbo vieta, tačiau ir tinkama gyvenama vieta, kuri bus kuo arčiau Jūsų darbo vietos. Natūralu, kad nesinori kiekvieną dieną važiuoti šimtų kilometrų iki darbo objekto, nes investuojamas laikas neatsiperka. Jau geriau jį skirti šalies pažinimui.
•    Vertinama ir nuostabi Norvegijos gamta. Nors lietuviai labai myli savo šalies gamtą, tačiau daugelis emigrantų teigia, kad kartą pamačius Skandinavų šalies gamtą – paprasčiausiai nebebus įmanoma jos pamiršti. Ji – nuostabi.
•    Dirbsite su pačia naujausia įranga, išmoksite labai daug svarbių dalykų, kurie reikalingi ne tik tuo metu, tačiau tikrai pravers ir ateityje. Juk Norvegija gali būti kryptis visam gyvenimui ir kryptis trumpam laikotarpiui.
Jeigu domina darbas Norvegijoje, ypač – statybų sektoriuje, tokiu atveju kreipkitės į mus ir pasirūpinsime, kad patys pirmieji žingsniai naujoje šalyje būtų labai tvirti ir saugūs.
 

label.for_jobseekers

__slider.headline.1
__label.go.register

label.for_employers

label.looking_for_job_seakers
label.apply_now