Darbas Norvegijoje statybose
 
author

UAB "Personalas"

2019-08-12 Norvegija
Darbas Norvegijoje statybose
img-post

Planuojate keisti gyvenamą vietą, emigruoti? Tokiu atveju siūlome išbandyti gyvenimo galimybes Norvegijoje, kuriomis džiaugiasi daugelis lietuvių. Darbas Norvegijoje statybose yra vienas patraukliausių šiuo metu egzistuojančių pasirinkimų. Geriausias įrodymas, jog verta keliauti tiek į Norvegiją, tiek rinktis statybų sektorių – tai, kad vis daugiau žmonių kelia sparnus ir iškėlę taip ir nebegrįžta į gimtinę.


•    Žinoma, pirmiausia darbas Norvegijoje statybose dažniausiai vertinamas dėl puikios algos. Ji ne tik padės susikurti gerbūvį šioje šalyje, tačiau ir sutaupyti. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai ieškote emigracijos krypties, kuri padės jums užsidirbti.
•    Taip pat - tai yra legalus darbas, tad gausite visas socialines garantijas. Norvegijoje labai daug dėmesio skiriama darbo saugiai, socialinėms garantijoms. Tai – gerbūvio valstybė, tad būdami jos dalimi būsite pilnai apsaugotas.
•    Keliaudami per įmonę galite džiaugtis ne tik puikia darbo vieta, tačiau ir tinkama gyvenama vieta, kuri bus kuo arčiau Jūsų darbo vietos. Natūralu, kad nesinori kiekvieną dieną važiuoti šimtų kilometrų iki darbo objekto, nes investuojamas laikas neatsiperka. Jau geriau jį skirti šalies pažinimui.
•    Vertinama ir nuostabi Norvegijos gamta. Nors lietuviai labai myli savo šalies gamtą, tačiau daugelis emigrantų teigia, kad kartą pamačius Skandinavų šalies gamtą – paprasčiausiai nebebus įmanoma jos pamiršti. Ji – nuostabi.
•    Dirbsite su pačia naujausia įranga, išmoksite labai daug svarbių dalykų, kurie reikalingi ne tik tuo metu, tačiau tikrai pravers ir ateityje. Juk Norvegija gali būti kryptis visam gyvenimui ir kryptis trumpam laikotarpiui.
Jeigu domina darbas Norvegijoje, ypač – statybų sektoriuje, tokiu atveju kreipkitės į mus ir pasirūpinsime, kad patys pirmieji žingsniai naujoje šalyje būtų labai tvirti ir saugūs.
 

Darbas Islandijoje
2020-05-12 UAB "Personalas"
img-post

Islandija yra viena gražiausių šalių Europoje. Nors dažniausiai minima nuostabi gamta ir drau - Daugiau

Darbas Olandijoje
2020-05-12 UAB "Personalas"
img-post

Olandija yra viena patraukliausių krypčių greitam, kokybiškam, saugiam uždarbiui. Žinoma, sav - Daugiau

Kaip susirasti darbą Švedijoje?
2020-03-10 UAB "Personalas"
img-post

Norite išbandyti savo jėgas Švedijoje? Ieškote darbo vietos, kuri atvertų jums - Daugiau

Legalus darbas Švedijoje
2020-03-10 UAB "Personalas"
img-post

Pakeisti savo gyvenimą niekada nėra vėlu, o pasikeitimams dažnu atveju reikalingas naujas darbas, ku - Daugiau

Vairuotojo darbas Švedijoje
2019-08-12 UAB "Personalas"
img-post

Planuojantiems gyventi Švedijoje siūlome atsiminti kelias svarbias taisykles. Pirmiausia &nda - Daugiau

Įkelkite savo CV