Darbas Norvegijoje žemės ūkyje

Darbas Norvegijoje žemės ūkyje

Darbas Norvegijoje žemės ūkyje

Lietuviai labai dažnai vadinami ūkiškais žmonėmis, tad nieko keisto, kad dažnas renkasi darbą žemės ūkyje, kur galima ne tik gerai užsidirbti, tačiau ir išmokti praktinių dalykų, kurie vėliau gali būti pritaikomi Lietuvoje.

Darbas žemės ūkyje yra labai įvairus, tad UAB “Personalas” stengiasi pasiūlyti kuo įvairesnius variantus, kad kiekvienas galėtų rasti jam labiausiai tinkamą. Taip pat tai puikus pasirinkimas nemokantiems kalbos. Nekalbantiems angliškai siūlomas derliaus surinkėjo darbas, kuris yra sezoninis, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori laikinai padirbti ir užsidirbus grįžti atgal  į Lietuvą. Kartu su šia darbo vieta dažniausiai pasiūlomas ir apgyvendinimas, dažnai tiekiamas maistas. Derliaus surinkėjo darbas reikalauja fizinės ištvermės, tad įvertinkite savo gebėjimus. Taip pat puikus pasirinkimas yra  darbas ūkiuose. Kadangi jis kur kas laisvesnis – dažnai jį renkasi savarankiškiau dirbti norintys lietuviai. Tiesa, tokiu atveju reikalinga užsienio kalba, kuri padeda paprasčiau įvertinus ūkininko poreikius į juos atsižvelgti ir darbą atlikti taip, kaip jam labiausiai tinka. Žemės ūkyje yra daug įvairiausių darbų, kadangi ir Norvegija yra plačiai išpuoselėjusi darbą šioje sferoje. Taigi, jeigu manote, kad geriausiai Jums tiktų darbas būtent šioje sferoje – siūlome susisiekti su UAB “Personalas” ir jie pasiūlys tokį darbą, kuris geriausiai atitinka Jūsų pageidavimus.

UAB Personalas įrašai apie darbą užsienyje

Šiame tinklaraštyje rasite įvairių įrašų apie skirtingas užsienio šalis ir darbą tose šalyse. Apie darbo ypatumus užsienyje

Dalinkitės darbų skelbimais ir sekite mūsų naujienas

Darbuotojams

Darbas užsienyje
Registruokis

Darbdaviams

Ieškai darbuotojų?
Kreiptis