Kaip susirasti darbą Švedijoje? - UAB Personalas

Kaip susirasti darbą Švedijoje?

Kaip susirasti darbą Švedijoje?

Kaip susirasti darbą Švedijoje?

Norite išbandyti savo jėgas Švedijoje? Ieškote darbo vietos, kuri atvertų jums galimybes ne tik užsidirbti, tačiau taip pat ir pažinti naują šalį, gauti socialines garantijas, susipažinti su naujais žmonėmis? Tokiu atveju siūlome susisiekti su mumis, kadangi esame tikri, kad pasiūlysime tai, ko ieškote.

Uabpersonalas.lt – geriausias pasirinkimas

Efektyviausias būdas gauti darbą Švedijoje, susisiekti su mumis . Rasime ne tik darbą pagal Jūsų poreikius, tačiau ir sutvarkysime papildomas smulkmenas, kurios garantuos komfortabilų gyvenimą.

Užtikriname, kad įsidarbinsite Švedijoje legaliai, tad gausite visas socialines garantijas, galėsite būti tikras dėl darbų ateities. Galime pasiūlyti labai skirtingo tipo darbus (daugiau rasite čia ). Nuo fiziškai sunkesnių, pavyzdžiui, statybose, iki ne tiek fizinės ištvermės reikalaujančių, pavyzdžiui – valytojo tipo. Visi siūlomi darbai Švedijoje tokių darbdavių, kurie laukia darbščių lietuvių ir yra pasiryžę atitinkamai atsiskaityti už jų pastangas.

Svarbus ir darbas, ir apgyvendinimas

Ieškodami darbo Švedijoje taip pat turėtumėte įvertinti apgyvendinimo sąlygas, kurios yra vienos iš pačių svarbiausių. Daugelis žmonių nori, kad apgyvendinimas kainuotų pigiai, tuo pačiu darbo vieta būtų netoli. Siekiant suderinti šiuos poreikius geriausia yra tartis su mumis. Pasistengsime užtikrinti, kad gyvenamoji vieta atitiktų Jūsų poreikius. Pateiksime apgyvendinimo vietų rekomendacijų, esant galimybėms pasirūpinsime kitais niuansais.

Geriausias laikas – šiandien

Jeigu norite pakeisti savo gyvenimą, jeigu norite daugiau uždirbti – tokiu atveju siūlome bendradarbiauti su tais, kurie kiekvieną dieną padeda žmonėms pradėti gyvenimą Švedijoje.
Kreipkitės dėl konsultacijų el. paštu info@uabpersonalas.lt  ar telefonu. 

Išbandyk gyvenimą Švedijoje ir tu.
 

label.for_jobseekers

__slider.headline.1
__label.go.register

label.for_employers

label.looking_for_job_seakers
label.apply_now